У мережу ролик з продавчинею з Ізмаїла виклав журналіст Костянтин Андріюк. На відео можна побачити словесну перепалку між нею та жінкою, котра прийшла купити спецій для захисників.

Читайте також Чому українці, які перейшли на українську з російської, повертаються до мови агресора

Називала нацисткою і бідкалася про "ущємлєніє прав"

Як зазначила покупчиня й авторка відео, вона прийшла купити бійцям спеції. Вона зазначила, що не вперше купує у цієї продавчині. Але вперше вона сказала: "Розмовляйте зі мною російською або узбецькою".

Після цього жінка витягла смартфон і почала фільмувати на камеру порушення своїх прав. Це обурило продавчиню, котра вирішила обізвати покупчиню нацисткою та повторила це кілька разів без жодних вагань.

Взагалі-то, живемо у Бессарабії. Тут російськомовний народ,
– продовжила вона.

Продавчиня в Ізмаїлі назвала покупчиню нацисткою: дивіться відео

Поміж жінками продовжив розгоратися конфлікт. Продавчиня наполягала на своєму та наголошувала на тому, щоб усі говорили на "сваїм язиком". На що їй колега по ринку почала кричати: "Марина, перестань".

Але вона не зупинялася. Заявила, що "адін уже бил у нас такой". Вона також додала, що "ви ущємляєтє мої права, я мусульманачька".

Зрештою продавчиня навіть викликала охорону та натравила її на покупчиню, котра захищала свої права.

У Львові скрутили фаната Шатунова

  • Кількома днями раніше мовний скандал спалахнув у Львові. У самісінькому центрі міста чоловік на повну слухав російського виконавця Юрія Шатунова.
  • Мешканці міста робили зауваження чоловікові. Але він на це реагував агресивно. Тож, на місце інциденту вирішили викликати правоохоронців, щоб вони розібралися.
  • Чоловік агресивно поводився навіть зі співробітниками поліції. Правоохоронці запропонували йому добровільно поїхати до відділку, але він відмовився. Відтак, поліцейським довелося запеклого фаната Шатунова скрутити та затримати.