Однак такий варіант із наступником Путіна майже нереальний. Таку думку 24 Каналу висловив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Читайте також Король – голий: у Росії почалися незворотні процеси руйнування путінського режиму

За його словами, незрозуміло, за яким саме механізмом секретар радбезу Росії мав би змінити російського диктатора при владі.

"Про яку "дорожню карту" йдеться? Що Путін призначить Патрушева своїм наступником, а сам на президентських виборах у 2024 році – якщо Росія доживе до того часу – оголосить, що він йде? І от, мовляв, вам Патрушев замість мене?" – зазначив Яковенко.

"Будь-який наступник здасть Путіна"

Журналіст вважає, що такий варіант розвитку подій абсолютно нереальний.

Путін чудово розуміє, що будь-який його наступник – Патрушев, Кирієнко чи будь-хто інший, кого б він не призначив, обов'язково здасть його. Адже цей наступник прийме Росію, розірвану на шматки. А відповідальність за всі біди повісить на Путіна,
– сказав Яковенко.

Він додав, що для того, аби закріпитися при владі, наступник намагатиметься розібратися з диктатором. Він може вчинити 2 способами:

  • віддати Путіна людям, які захочуть розібратися з ним всередині самої Росії;
  • або віддати диктатора під міжнародний трибунал, щоб самому уникнути відповідальності.

"Шансів для операції "Патрушев – наступник Путіна" не існує", – наголосив Яковенко.

Ігор Яковенко розповів про становище Путіна: дивіться відео

Чи можливий переворот у Росії

Опозиційний журналіст додав, що ймовірність того, що секретар радбезу Росії разом з компанією здійснить переворот в Росії, також дорівнює нулю.

В останні роки у російській владі провели таку зачистку, що там не лишилося тих, хто може здійснювати перевороти,
– зауважив Яковенко.

Він додав, що військовий переворот у Росії також неможливий. Адже ще з радянських часів російську армію поставили під жорсткий контроль влади.

Проблеми Владіміра Путіна: коротко

  • Російський диктатор серйозно прорахувався у своїх планах щодо захоплення України. Як зазначають аналітики Інституту вивчення війни, Владімір Путін – нерішучий і постійно обирає найменш ризиковані кроки.
  • Серед російського керівництва не припиняються конфлікти. Як зазначив російський опозиціонер Андрій Піонтковський, ситуація загострюється через те, що Владімір Путін програє війну проти України.
  • За словами політолога Олександра Антонюка, є ознаки того, що у Кремлі, ймовірно, вже розглядають сценарії транзиту влади. Там вже можуть шукати того, хто може посісти місце Путіна.