Відомо, що сепаратисти планують звернутися до Путіна через економічний тиск з боку Кишинева. Свою думку з цього приводу висловив Володимир Зеленський на великій пресконференції, інформує 24 Канал.

Радимо переглянути З російського там інколи лише корпус, – Буданов про "західні" деталі у ворожій зброї

Чи може так зване Придністров'я стати частиною Росії

Наступного тижня очільники так званого Придністров'я у Молдові матимуть вибори. Є чимало заяв про те, що вони буцімто захочуть приєднатися до Росії.

Румунський журналіст запитав, чи готова Україна допомогти Молдові, якщо все ж виникне така потреба.

У нас війна йде – це перше. Ми воюємо з Росією – це друге. Молдова до нас з будь-якими подібними запитами не зверталась. Але я не впевнений, наступного тижня (сепаратисти з Придністров'я – 24 Канал) на це підуть,
– наголосив Володимир Зеленський.

Президент України пояснив, що згідно з тією інформацією, якою він володіє, сумнівно, що так зване Придністров'я висловить бажання про приєднання до Росії.

Що відомо про плани Придністров'я

  • Лідер сепаратистів Придністров'я Володимир Красносельський скликав так званий "з'їзд депутатів усіх рівнів" на 28 лютого. У ЗМІ почала ширитися інформація, що саме тоді може відбутися звернення до російського диктатора Владіміра Путіна із проханням приєднатися до Росії.
  • У Бюро реінтеграції Молдови відреагували на новини про наміри Придністров'я. У Кишиневі заявили, що за наявною інформацією, поки немає підстав вважати, що ситуація в регіоні може погіршитися.
  • Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов повідомив, що інформація про бажання так званого Придністров'я приєднатися до Росії, не підтверджують.