Водночас командувач Повітряних сил ЗСУ зазначив, що українські військові готуються до всіх можливих дій агресора на Сході. Про це він повідомив під час форуму "Ефективна промисловість для обороноздатності".

Читайте також Окупанти на Донбасі поранили українського захисника

У нас є не тільки авіація, але потужні ракетні війська, які так само стоять на сторожі повітряного простору. Є радіолокаційна техніка, яка завчасно виявляє і дає спостереження,
– сказав генерал-полковник.

Сергій Дроздов зауважив, що постійно триває співпраця з колегами, які допомагають розширяти кругозір і бачити, звідки ще можна очікувати загрозу.

Росія не піде у широкомасштабний наступ

Командувач Повітряних сил ЗСУ розповів, що у випадку локального конфлікту розглядається "суто Донецький регіон, можливо, підключення Кримського регіону".

А якщо широкомасштабно – я думаю, що на це зараз розраховувати не можливо, тому що наші партнери разом із нами не дадуть агресору проявити свої претензії до України й розпочати широкомасштабну агресію,
– додав він.

"Я гадаю, що всі ті наміри путінської держави захопити Україну – це все поки що наміри. Реалізація неможлива, адже ми є у співпраці разом з іншими країнами", – підсумував генерал-полковник.

Загострення ситуації на Донбасі: що відомо

  • Бойовики 13 липня обстріляли позиції бійців ЗСУ 13 разів. Унаслідок цих атак 1 військовослужбовець зі складу ООС отримав поранення несумісне з життям. Окрім цього, 5 воїнів отримали поранення, ще 1 – бойове травмування.
  • Окупаційні війська 14 липня атакували українських захисників також 13 разів. У результаті обстрілів 2 бійців Збройних сил України отримали поранення. Вони наразі у лікарні, стан одного – задовільний, іншого – середньої тяжкості.
  • Російські найманці 15 липня порушили режим припинення вогню 8 разів. Унаслідок атак противника 3 наших військових отримали поранення, ще 2 – бойове травмування. Воїни перебувають у лікарні. Стан одного захисника – важкий.

До теми Не спостерігаємо, – Данілов відповів, чи можливе загострення на Донбасі до Дня Незалежності