Про це 24 каналу розповів військовий експерт Микола Саламаха. За його словами, такий прогноз виглядає надто апокаліптичним та сумнівним. Малоймовірно, що Росія наважиться на такі дикі кроки.

До теми Настав час надати системи ППО Patriot, – Кулеба нагадав про ціну, щоб Україна пережила цю зиму

НАТО може відправити Росію в 17 століття за 2 – 3 дні

Як наголошує Саламаха, будь-яка підозріла атака на одну з країн НАТО викличе відповідну реакцію. У відповідь Альянс просто поставить крапку на майбутньому Росії.

НАТО здатне завдати таких збитків Росії за 2 – 3 дні, що вона опиниться в 17 чи 18 столітті. І вилізти звідти без зовнішньої допомоги буде неможливо,
– зазначив Саламаха.

Крім того, диверсії на таких об'єктах дійсно сумнівні. Адже їх досить потужно охороняють зусиллями спецслужб та приватних охоронних структур. Тому малоймовірно, що російські спецслужби зможуть непомітно провести таку операцію.

Чи може Росія атакувати інфраструктуру Євросоюзу: дивіться відео

Загроза ракетного удару по Україні: коротко

  • Російські окупанти продовжують накопичувати ракети для подальшого масованого ракетного удару по Україні. Утім, окупанти дещо змінили стратегію.
  • Як зазначив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, окупанти зараз не завдають ракетних ударів цілком свідомо. Вони очікують, коли в Україні суттєво похолоднішає, щоб ймовірні наслідки були ще жорсткішими.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов наголосив, що окупанти не припинять завдавати ракетних ударів. За різними даними, в росіян ще залишилося ракет приблизно на 3 – 4 такі атаки.