Таку думку 24 Каналу висловив політолог Микола Давидюк, зауваживши, що зараз ситуація дуже складна. Трамп грає у свої передвиборчі перегони й працює задля електорату.

Читайте також Новий план Трампа – Джонсона: що задумали в США та чи отримає Україна 60 мільярдів допомоги

Чи може Трамп відвідати Україну

Перш ніж говорити про таку зустріч, треба чітко зрозуміти всі плюси та мінуси. Вибори дуже сильно впливають на політиків. За словами політолога, зустріч з Трампом може означати, що до кінця своєї каденції Байден не прийматиме дзвінків з України.

Ми повинні будувати свою політику за принципом "Україна понад усе". Підходячи до зустрічі з Трампом, треба все зважити. Найперше, хто цю зустріч організує. Зараз є певний рівень недовіри між нашими лідерами й Трампом,
– зауважив Микола Давидюк.

Крім цього, не варто організовувати зустріч через проросійських політиків, які колись літали до радників Трампа. Такі люди не можуть домовлятися про щось для українського президента.

Якщо ми хочемо зустріч з Трампом, то не через Ілона Маска, Такера Карлсона чи депутатів ОПЗЖ. Треба говорити мовою, яка зрозуміла американському політику. Він написав десяток книжок, за якими можна зрозуміти його психологію і манеру ведення переговорів,
– сказав політолог.

Тому працювати з Байденом треба, але також не варто забувати, що у Байдена шанси на перемогу не менші. Кожен з них може стати президентом.

Останні новини про Дональда Трампа

  • Кандидат у президенти Дональд Трамп заявив, що не проти виділення коштів для допомоги Україні, але це має відбутися у вигляді позики. Політик сказав, що США "продовжує роздавати подарунки на мільярди доларів". На його переконання, потужніше допомагати Україні має Європа, бо "це стосується їх більше".
  • Трамп уже не раз озвучував свої "пропозиції", як нібито можна закінчити війну. Його "мирний план" передбачав відмову від Криму та Донбасу. Володимир Зеленський відреагував на такі заяви. Президент наголосив, що це примітивна ідея думати нібито Україна віддасть свої території. Він додав, що ми потребуємо реальних планів, а не ефемерних.
  • Стало відомо, що в команді Трампа працює людина, яка має забезпечувати його хорошими новинами. Спершу думалось, що це вигадка, але з'явилися підтвердження, що у Трампа справді є помічниця Наталі Гарп. Вона їздить з політиком на гольф, щоб повідомляти йому "підбадьорливі новини, публікації та інші матеріали".