Крім того, була також і загроза балістикою в Одеській області. 24 Канал закликає громадян прислухатися до сирен, адже це може вберегти життя та полегшити роботу військовим під час ліквідації ворожих об'єктів у небі.

До теми Росія потужно вдосконалює "Шахеди": наскільки вони небезпечніші

Росіяни пустили свої "Шахеди"

1 грудня

30 листопада

Повітряні сили близько 19 години 38 хвилин наголосили, що окупанти запустили свої безпілотники "Шахед" із полігону Чауда, в анексованому Кримському півострові. Там закликали реагувати на сирени по областях, якщо вони пролунали.

Слідкуйте за нашими повідомленнями та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!
– сказали у Повітряних силах.

Наразі достеменно невідомо, яким вектором рухатимуться російські безпілотники. Однак перші повітряні тривоги можуть пролунати у прилеглих до Криму Херсонській, Миколаївській, Одеській чи Запорізькій областях.

Окупанти щодня пускають по Україні "Шахеди"

  • Росіяни також пускали свої безпілотні літальні апарати "Шахед" по території України вночі 30 листопада. Тоді повітряна тривога лунала у низці регіонів України.
  • Зрештою потужні вибухи пролунали у Хмельницькій області поблизу населеного пункту Шепетівка. Перший заступник очільника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін зазначив, що це була робота протиповітряної оборони по ворожих цілях.
  • Далі стало відомо, що уламки "Шахеда" впали на території колишнього заводу. Тюрін наголосив, що травмованих внаслідок атаки немає, а пожежа на території підприємства відсутня.
  • У Повітряних силах розповіли, що загалом окупанти пустили по Україні 20 "Шахедів". 14 із літальних апаратів збила українська протиповітряна оборона.
  • Тієї ж ночі окупанти також запустили по Донецькій області 8 ракет типу С-300. Внаслідок цього у Покровському районі були серйозні руйнування і постраждалі.