Іноземні розвідки повідомляли, що російські окупанти можуть завдати масштабного ракетного удару на День Незалежності України. Про небезпеку громадян попередив і президент Володимир Зеленський.

Читайте також росія нераціональна, – в ОП наголосили на ризиках масованих обстрілів не лише 24 серпня

росіяни можуть готувати огидні провокації

У своєму традиційному зверненні до українців президент Володимир Зеленський наголосив, що 24 серпня – дуже важливий день для кожного з нас. На жаль, це розуміють й російські окупанти, які не знають честі та гідності.

Цей день, на жаль, важливий і для нашого ворога. Ми маємо усвідомлювати, що завтра можливі огидні російські провокації та жорстокі удари,
– сказав Зеленський.

Він запевнив, що наші героїчні Збройні Сили, розвідка та спецслужби зроблять усе можливе та неможливе, щоб завадити ворогу здійснити його злочинні задуми. Окрім того, Україна готова знайти відповідь на будь-який прояв російського терору.

"Але, будь ласка, завтра особливо дотримуйтеся правил безпеки. Будь ласка, дотримуйтеся режиму комендантської години. Зважайте на сигнали повітряної тривоги. Звертайте увагу на офіційні повідомлення. І пам’ятайте: ми маємо всі разом дійти до перемоги", – додав президент.

Дивіться відео звернення Зеленського до українського народу