Про це повідомила українська художниця Галина Сернівка, оприлюднивши відповідне відео.

До теми Знищена "Мрія" та Гостомель після окупантів: документалісти зняли з дрона аеродром

"Наша Мрія заговорила – жива", – написала вона.

Відео їй надіслав командир протитанкового відділення 4 взводу 11 роти 243 батальйону територіальної оборони Києва Ігор Островський.

У Гостомелі "завівся" найбільший в світі літак "Мрія":


Додамо, що 27 лютого внаслідок бойових дій у Гостомелі було спалено український літак "Мрія". Володимир Зеленський наголосив, що окупанти змогли зруйнувати залізо та оболонку, проте це не зруйнувало душу та свободу українців.

Екскомандир екіпажу Ан-225 Дмитро Антонов заявив, що літак "Мрія" не врятували через бездіяльність керівництва державного підприємства "Антонов" (Київ).

Що відомо про літак Ан-225 "Мрія": коротко

  • Це найбільший за масою перевезення вантажу та своїми параметрами літак. За понад 30 років експлуатації на повітряних лініях країн усіх континентів літак проявив свої унікальні льотно-технічні характеристики та можливість перевезення найбільш габаритних вантажів.
  • На Ан-225 встановлено 240 не перекритих світових рекордів. Окрім того, він має можливості здійснення у польоті горизонтального старту космічних кораблів і ракет, перевезення певних видів вантажів на фюзеляжі.
  • За десятиліття експлуатації поява літака в аеропортах постійно викликала захоплення тисяч фахівців і шанувальників авіації, а також звичайних людей різних країн.

Вас може зацікавити відео – Генштаб показав Гостомель після відходу російських окупантів: