Вимагання хабара, у якому підозрюють Мунтяна, могло відбутися ще у липні 2019 року, повідомляє САП.

До слова: Голові Держрезерву намагався дати хабаря підлеглий: що відомо

Правоохоронці задокументували те, як у період з серпня по жовтень минулого року він встиг отримати різними траншами частину хабара – 180 тисяч доларів.

На сьогодні слідством зібрано достатньо доказів для повідомлення вказаному посадовцю про підозру у проханні надати та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі,
– заявляє Антикорупційна прокуратура.

Так само повідомлено про підозру і самому підприємцю, який заносив гроші голові Чернівецької облради. За це Мунтяну загрожує до 12 років за ґратами, а підприємцю – до 10 років.

Що відомо про курорт "Брусниця?Майже рік тому почалася передача обласного комунального підприємства в оренду. Тоді підприємець отримав нежитлові приміщення. А вже 9 жовтня 2019 року санаторій передали у повне користування.

Брусниця – бальнеологічний санаторій, який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод у Кіцманському районі. У медзакладі лікують опорно-руховий апарат, шлунково-кишковий тракт, захворювання нервової системи. Санаторій славиться унікальними природними цілющими водами.

У 2017 році санаторій планували переобладнати у реабілітаційний центр для учасників АТО.