Ба більше, Ліпавський нагадав, що Росія продовжує вчиняти воєнні злочини. За такі дії, на думку чеського політика, влада країни-агресорки має постати перед судом у Гаазі.

Дивіться також Глава німецького МЗС проігнорувала Радбез ООН, щоб не слухати брехню Лаврова, – Bild

Глава чеського МЗС розкритикував Сєргєя Лаврова

Міністр закордонних справ Чехії 26 квітня виклав у своєму акаунті у твіттері пост, в якому висловився щодо заяв глави російського МЗС. Ліпавський наголосив, що "висловлювання клоуна Лаврова про нашого президента Павела просто смішні".

Крім цього, чеський міністр розкритикував Росію за війну проти України, назвавши її "терористичною державою". Він також висловив надію, що "керівництво Росії обов'язково постане перед військовим трибуналом".

Чому Ліпавський негативно висловився проти Лаврова

Сам міністр не уточнював на яку саме заяву глави російського МЗС він давав відповідь. Однак у мережі припустили, що це була критика на нещодавні висловлювання Лаврова щодо президента Чехії Петра Павела.

Раніше чеський президент розкритикував позицію Китаю щодо війни проти України, наголосивши, що "китайська влада не хоче бути посередником, бо намагається затягнути війну на якомога довший термін". На це прихвостень Путіна заявив, що реакція Павела "не має нічого спільного із роботою нормального політичного діяча".

Лавров перебуває у війні з США: що відомо

  • 6 квітня прихвостень Путіна заявив, що Росія та США перебувають у гарячій фазі війни.
  • За його словами, Сполучені Штати буцімто перейшли всі рамки пристойності у своїй політиці. Він також зазначив, що Росія очікує "будь-який крок" з боку Америки.
  • Глава російського міністерства висловив надію, що "в американців прокинеться розум", і вони захочуть відновити бодай якийсь діалог.