Україна хоче відновлювати авіасполучення з тими країнами, де епідеміологічна ситуація контрольована, а авіасполучення уже працює, пояснив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в інтерв'ю Інтерфаксу.

До слова Коли відновлять польоти за кордон та всередині України: дата

З якими країнами Україна першочергово хоче відкрити авіасполучення:

  • Туреччина;
  • Грузія;
  • Азербайджан;
  • Болгарія;
  • Кіпр.

Ми активно продовжуємо опрацьовувати такі питання на двосторонньому рівні, і зараз є позитивні сигнали, що дозволяють очікувати відновлення авіасполучення з цими державами,
– підкреслив заступник голови МЗС.

За словами Євгена Єніна, українські дипломати так само продовжують вести перемовини й з цілою низкою інших держав. У питаннях поступового відновлення авіасполучення уряд вивчає закордонний досвід.

"Ми, безумовно, розраховуємо, що країни, які скасували регулярне авіасполучення, поступово будуть його відкривати, почавши, перш за все з внутрішніх рейсів", – зазначив урядовець.

Що ще відомо про відновлення авіасполучення?Мабуть, найпершою країною, з якою Україна відновить авіасполучення, буде Туреччина. Вона планує впускати туристів з інших країн вже з 10 червня, а з України – 15 червня.

На сайті національного авіаперевізники Turkish Airlines вже навіть можна забронювати квитки до Туреччини після 15 червня.