Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Читайте також: Вибух складів з боєприпасами в Ічні: у мережі з'явилися моторошні фото наслідків пожежі

Рятувальники зазначають, що упродовж дня 12 жовтня окремі осередки пожежі продовжували гасити літаки Ан-32П та вертольоти Мі-8 ДСНС.

Протягом останньої години (від 10 години ранку – 24 канал) на території арсеналу зберігання боєприпасів детонація боєприпасів не спостерігається,
– йдеться в повідомленні.

Пожежно-рятувальні підрозділи забезпечили безперебійну заправку водою пожежних танків Міноборони.Окрім того, піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують очищення 16-кілометрової зони, прилеглої до арсеналу.

Також рятувальникам вдалось провести роботи з очищення у 16 населених пунктах, розташовані навколо складів з боєприпасами.

Нагадаємо, у п'ятницю на технічній території 6-о арсеналу, біля міста Ічня, що на Чернігівщині, зросла інтенсивність вибухів та збільшилася кількість нових осередків тління трави та дерев через посилення вітру. Згодом у Міноборони повідомили про зменшення інтенсивності вибухів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня

Вибухи на арсеналі в Ічні
Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.