Про це під час брифінгу у Києві заявив директор НАБУ Артем Ситник. Він висловив здивування, що ГПУ визнала "бурштинову справу" ідеальною, а останню – розкритикувала, хоча метод розслідування був майже однаковим.

Читайте також: Справа НАБУ проти міграційної служби: факти та фальстарт Луценка

"Мені здається трохи дивною позиція Генеральної прокуратури, коли операція по "бурштиновій справі" називається "ідеальною", і така ж операція з використанням тих же ресурсів, тих же самих способів, методів, а крім того і одна і друга операції проводились спільно з ФБР США. І, чесно кажучи, мені було неприємно чути меседжі від наших американських колег з приводу того, що сталося за останні два дні", – сказав директор НАБУ.

Ситник подякував Спеціальній антикорупційній прокуратурі за підтримку в цій ситуації і зазначив, що це був єдиний орган, який підтримав НАБУ. Він наголосив, що НАБУ не має наміру зупинятися у своїй діяльності.

Читайте також: Директор НАБУ відповів Порошенкові на слова про "шум і пір'я"

"Якби в нашій діяльності була політична складова, то становище зараз було б набагато гірше. Рецепт нашої подальшої роботи – це аполітичність, невибірковість і дотримання закону. Це три гарантії, які ми постійно доносимо нашим співробітникам і те, що буде рятувати нас і в надалі", – заявив Ситник.

Нагадамо, 29 листопада прес-служба Державної міграційної служби повідомила, що на спробі дати хабар першій заступниці голови ДМС затримали "агента" НАБУ. У НАБУ натомість заявили, що такими діями співробітники СБУ та Генпрокуратури зірвали спецоперацію, за допомогою якої "агент" намагався викрити факти корупції у ДМС.