У мережі поширюють відео, на якому начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко дарує своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові. Про це пише 24 Канал.

До теми Хабар у 400 тисяч доларів: у НАБУ офіційно підтвердили затримання Лозинського й озвучили деталі

Чому це "нелегальна" перепустка

Наскрізний проїзд Площею Ринок заборонений і туди заїжджають лише жителі, які живуть в межах історичної площі за спеціальними перепустками. Також на Площу мають право заїжджати машини, які завантажують та розвантажують товар і продукти, проте також за правилами і в певні години.

Дівчина, яка отримала нелегальну перепустку на проїзд Площею Ринок, дуже зраділа і сама виклала відео з врученням цього презенту у своєму інстаграмі. Вона сказала, що "любить ви**буватись" і з радістю проїдеться пішохідною зоною історичної Площі на своєму Mercedes. За її словами, "це найкращий подарунок".

Відео з інстаграму дівчини:

Реакція Патрульної поліції України

Роман Пилипенко очолює патрульну поліцію Львівщини з червня 2017 року. У патрульній поліції підтвердили, що на відео справді начальник управління патрульної поліції у Львівській області. Департамент патрульної поліції призначив службове розслідування та відсторонив його від виконання службових обов'язків.

За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов'язків. Призначено службове розслідування,
– мовиться у повідомленні.

Героїня ролика – помічниця депутата

На самій "перепустці" скандал не закінчився. Адже героїнею ролика виявилася Василина Софранюк (Федюк) – помічниця депутата Львівської обласної ради від фракції "ЄС" Андрія Думи. Також вона працює головним спеціалістом відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської обласної ради.

Цей факт ще більше обурив львів'ян. Наразі ні Василина Софранюк, ні Роман Пилипенко ситуацію не коментують. Вони не відповідають на дзвінки журналістів та закрили сторінки у соціальних мережах.