Таку думку в ефірі 24 каналу висловив експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв. За його словами, у США є певна інформаційна стратегія.

До теми Розмова Байдена з Путіним: є нюанс, на який ніхто не звернув уваги

Краєв: Адміністрація Байдена не дає чіткі меседжі

За спостереженнями експерта, ні росіяни, ні американське медіа досі не змогли окреслити чітких результатів попереднього дзвінка президентів США та Росії. Видається, що приблизно таку саму ситуацію США намагається провернути й зараз.

Адміністрація Байдена намагається не давати чітких меседжів стратегії діяльності й скоріше гібридно заплутувати своїх опонентів,
– наголосив Краєв.

На його думку, президента США вибрав подібну стратегію через надзвичайно гострий конфлікт із військовими та напружені стосунки з конгресом. Проте американці не відступають від власних цілей.

Їхня (США – 24 канал) стратегічна ціль – це зупинка "Північного потоку-2", обмеження потенціалу майбутньої російської агресії та посилення східного флангу НАТО. Поки американці не відступають від цих наративів.

Олександр Краєв

Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"

Краєв спрогнозував телефонний дзвінок Путіна та Байдена: дивіться відео

Розмова Байдена та Путіна: коротко

  • У медіа повідомили, що розмова Джо Байдена та Володимира Путіна відбудеться 30 грудня о 21:30 за київським часом.
  • Представниця Білого дому Емілі Хорн заявила, що дзвінок відбудеться у закритому для преси режимі. Президент США вийде на зв'язок із сімейної резиденції.
  • У Вашингтоні також заявили, що політики обговорять цілий спектр тем. Зокрема, про майбутні перемовини, зустріч на майданчику ОБСЄ та засідання Ради Росія – НАТО.
  • Американські джерела повідомили ЗМІ, що Байден після розмови з президентом країни-агресорки має зателефонувати Володимиру Зеленському. В Офісі Президента цього не спростовують.