За версією слідства, 20-річний киянин отримав через телеграм замовлення на підпал будинку. За це йому начебто обіцяли заплатити 7 тисяч доларів.

До теми У двір будинку заступника Єрмака Ігоря Жовкви кинули "коктейль Молотова"

Як підозрювані готувались до нападу

Киянин залучив свого знайомого, 25-річного жителя Черкаської області. Хлопець пообіцяв віддати половину суми як винагороду.

Далі фігуранти начебто купили бензин, керосин, ємкості та клейкі стрічки. За допомогою цього зловмисники приготували 3 пляшки із "коктейлем Молотова". Вночі 22 жовтня вони прибули до будинку Жовкви.


Затриманий фігурант / Колаж київської прокуратури

Фігурантів затримали "по гарячих слідах"

Спочатку хлопці намалювали на паркані написи. Потім один став спостерігати, а інший підпалив пляшку з "коктейлем Молотова" та кинув її на територію будинку.

Під час спроби підпалити другу пляшку зловмисника помітили. Він намагався втекти, але правоохоронці затримали його "по гарячих слідах". Згодом спіймали і спільника.

Тепер вирішують питання про обрання запобіжних заходів для підозрюваних. Встановлюють й інших осіб, які можуть бути причетними.

У Жовкви був день народження

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак раніше прокоментував напад на будинок свого заступника. Він розповів, що Жовква у той день відзначав свій день народження. Сам чиновник та його сім'я не постраждали. Жовква вже повернувся до роботи.