Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, політик стверджує, що у нього багато підписників у російських соцмережах, і йому б не хотілося втрачати цю аудиторію, оскільки ці люди перш за все є його виборцями.

Але ці мережі адмініструються з РФ, і є під "ковпаком" у Кремля та ФСБ. Переконаний: сумнівів не може і бути! І ось адміністрація "Вконтакте" продемонструвала весь простий механізм впливу на користувачів, одночасно надіславши кожному з 16 мільйонів українців, які користуються цією мережею, лист про можливість обійти таке блокування. Одним натисканням кнопки лист 11 мільйонам українців! Сьогодні це лист про блокування, а завтра? Лист про підтримку вторгнення Росії? Про заклик до диверсійної діяльності супроти українських військових? А чому б і ні?
– наголошує нардеп.

Читайте також: У НАТО відреагували на блокування російських сайтів в Україні

На його переконання, усім тверезомислячим українцям потрібно зробити все можливе, аби позбутися "умовної залежності" від російських соціальних мереж, особливо, це стосується українських дітей.

"Зайдіть в будь-яку школу: в селі чи місті, та запитайте, хто з дітей користується "Вконтакте"? А це – 90%! Тому для того, щоб вижити в інформаційній війні з росіянами, ми повинні зробити все можливе, аби позбутися їхнього впливу. Це і телебачення, і радіо, і книга, і соціальна мережа", – зауважив представник "Народного фронту".

Також народний обранець підкреслив, що внаслідок блокування російських ресурсів влада жодним чином не підриває комунікативні канали між українцями, які зможуть вивести людей на Майдан, тому що частина аудиторії перейде до інших мереж, "де легко зможе писати про зраду та за необхідності координуватися для протестних дій.

"І ще. Свого часу Організація Українських Націоналістів кинула клич серед українців: "Київ проти Москви!", який, як ніколи, і до сьогодні є актуальним!" – додав Гузь і заявив, що з 1 червня покидає всі російські соцмережі, чого і бажає решті українців.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України. Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як стало відомо сайту "24" із власних джерел інтернет-провайдери готові заблокувати "ВКонтаке", "Одноклассники" та "Яндекс" вже 16 травня, – як тільки указ Президента України буде опублікований в офіційних виданнях.

Загалом санкцій задіяно щодо 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед них російські авіаційні компанії та банки, підприємства, які працюють в окупованому Криму.