Восьмий апеляційний адміністративний суд відкрив провадження за позовом Міністерства юстиції про заборону діяльності партії "Наш край" ще у травні цього року.

Читайте також Суддя Львов, у якого знайшли паспорт Росії, програв суд й не поновився на посаді

В Україні заборонили партію "Наш край"

19 червня стало відомо, що суд задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції України.

Майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави,
– йдеться у повідомленні.

Повний текст рішення по справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної ради України.

Партія була зареєстрована 23 серпня 2011 року, під назвою "Блокова партія". Згодом її перейменували на "Наш край", а у 2015 році партію презентували на загальнонаціональному рівні як "нову політичну силу місцевих лідерів і господарників, які не бажають брати участь у політичних іграх та інтригах".

Варто зазначити, що партія була створена переважно з вихідців закритої проросійської Партії регіонів.

Це підтвердили в СБУ

Там зазначили, що окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України.

Зокрема вони поширювали антиукраїнську пропаганду, закликали до насильницького повалення конституційного ладу, а деякі із функціонерів – перейшли на бік ворога і підтримали російську військову агресію,
– йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, до співпраці з Росією причетні десятки представників регіональних осередків "Нашого краю". Більшість з них перебуває на тимчасово окупованих регіонах України, де займають різні "посади" в загарбницьких органах Росії.

Відповідно до рішення суду майно, кошти та інші активи політичної партії "Наш край" будуть передані у власність держави.