Від Одеси до Каховської ГЕС майже 300 кілометрів суходолом, проте течія відносить все. Попри велику відстань, до узбережжя прибувають навіть меблі та частини будинків, пише 24 Канал.

Дивіться також Затоплені 600 квадратних кілометрів, загроза для ЗАЕС існує: головне про підрив Каховської ГЕС

Який вигляд має узбережжя моря в Одесі

Оперативне командування "Південь" опублікувало відео, на якому видно засмічене після підриву росіянами гідроелектростанції море біля узбережжя Одещини.

Туди течією винесло наслідки техногенної повені на Херсонщині. Зокрема, у морі можна побачити рештки землі, сміття та навіть металеві великі речі.

Як виглядає море на Одещині: дивіться відео

Окрім того, 8 червня по течії з Дніпра у море потрапив чийсь дім, плавали залишки будинків, дахи та багато сміття.

До берега Одеси викидає сміття: дивіться відео

У Чорному морі будинки та меблі із затопленої Херсонщини: дивіться відео

Будинки із затопленої Херсонщини принесло в Чорне море: дивіться відео

Коротко про останні новини щодо підриву Каховської ГЕС

  • Росія у ніч проти 6 червня підірвала Каховську гідроелектростанцію. Внаслідок цього вода почала затоплювати Правобережну та Лівобережну Херсонщину.
  • Станом на ранок 8 червня під водою було 600 квадратних кілометрів Херсонської області. З них 32% – звільненого Правобережжя та 68% – окупованого Лівобережжя.
  • Станом на вечір 8 червня глава Укргідроенерго Ігор Сирота розповів, що рівень води у Каховському водосховищі становить 12,5 метра. Це нижче за "мертву" точку 12,7 метра, коли вже не можна брати воду в населені пункти та для ЗАЕС.
  • Вранці 9 червня глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін розповів, що наразі спостерігається тенденція на зменшення рівня затоплення. За його словами, в області вода трималася на відмітці 5,38 метра.