На даний момент не реєструється достатньо потужних формувань чи наступальних угруповань російських окупантів з метою повторного наступу на Харків. Про це заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш під час телемарафону, передає 24 Канал.

Дивіться також Відповідальний за успіх у Харківській операції: що відомо про нового командувача ДШВ Скибюка

Наскільки великі шанси наступу Росії на Харків

Євлаш зазначає, що у разі наступу Росії окупанти не матимуть шансів для реалізації своїх планів.

У противника на цьому напрямку не буде жодних шансів. Наші Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій, постійно відстежується будь-яке переміщення окупантів навіть вздовж лінії фронту,
– повідомив Ілля Євлаш.

Також військовий додав, що з початку повномасштабного вторгнення на цьому напрямку продовжують встановлюватися фортифікаційні споруди на випадок, якщо окупанти знову підуть в наступ.

"Цей процес відбувається постійно. Звичайно, що постійно необхідно підвозити якісь матеріали, будувати якісь блокпости, оборонні рубежі. Не лише на цьому напрямку, а й на Лимано-Куп'янському постійно посилюється фортифікація і для цього вживаються всі необхідні заходи", – підкреслив Євлаш.

Як Росія підсилює свою армію: основне

  • В Інституті вивчення війни провели аналіз здатності Росії підтримувати обороноздатність своєї армії. Аналітики відзначають, що оборонно-промислова база країни слабша, ніж Росія старається демонструвати. Водночас вона все ще може утримувати армію ворога боєздатною.
  • На Донеччині росіяни зібрали вражаючий 30-кілометровий "цар-потяг", складений з понад 2100 вагонів. Цей масштабний потяг спроєктований для ускладнення просування Збройних Сил України. За даними Deep State, цей потяг можна розглядати як лінію оборони, адже повністю його знищити вкрай важко.
  • ГУР МО повідомляє, що у Сирії тренують російських операторів дронів для війни проти України. Курс передбачає опанування БпЛА "Шахед" та Ababil-3 іранського виробництва й дистанційно керованого літака Raad. З росіянами разом також тренуються сирійські найманці, яких Росія планує залучити до війни проти України як операторів БпЛА.