Чеченські війська наразі зафіксовані під Вовчанськом. Вони разом із російським 272-м мотострілецьким полком і Росгвардією атакують місто, констатують у звіті Інституту вивчення війни.

Дивіться також Як росіяни планували наступ на півночі Харківщини: у The Economist розкрили деталі

Росія продовжує наступ у районі декількох населених пунктів

Генштаб раніше повідомляв, що російські угрупування продовжують наступ у районі Липців та Зеленого, а також у районі Вовчанська та Стариці, що на південний захід від Вовчанська. Втім, росіяни на Вовчанському напрямку скаржилися, що мають проблеми у цій відкритій місцевості з забезпеченням боєприпасами. Ймовірно, вони вразливі до обстрілів українською армією.

Разом із тим, на геолокаційних кадрах за суботу, 18 травня, видно, що російська армія нещодавно просунулася в центр Вовчанська на північ від річки Вовча.

Саме у Вовчанську, попередньо, діють підрозділи чеченського батальйону "Захід-Ахмат".

Наступ на Харківщину: останні новини

  • За добу на Харківщині сталося 5 бойових зіткнень. Там продовжуються наступальні та штурмові дії. Втім, за словами військових, ситуацію на Харківському напрямку вдалося стабілізувати.
  • Однак ворог своїх намірів полишати не збирається. За останніми спостереженнями, Росія перетягує підрозділи на Харківщину з інших напрямків. Але одне зі своїх завдань вони уже провалили, втративши ефект несподіванки.
  • Станом на понеділок, 20 травня, основні зусилля ворога зосереджені у Вовчанську. Втім, наразі Сили оборони контролюють 60% міста.