Про це в ефірі національного телемарафону розповів генерал-майор Дмитро Марченко, повідомляє 24 канал. За його словами, загарбники вже втратили свій шанс захопити Миколаїв.

До теми Це того вартувало, – Кім відзвітував про результати пошуку зрадників у Миколаєві

Окупанти не зможуть захопити Миколаїв

Марченко розповів, що українські артилеристи успішно знищують склади боєприпасів та логістику окупантів. Саме тому загарбникам складно планувати наступ.

Свій шанс захопити Миколаїв вони втратили ще в березні. Зараз у Миколаєві дуже добре побудовано оборону. Тих сил та засобів, які є (у Миколаєві – 24 канал), достатньо для того, щоб відбити будь-які атаки ворога,
– наголосив генерал-майор.

Утім, за його словами, російські війська наразі лише імітують підготовку до наступу на Півдні.

"Вони хочуть ввести нас в оману. Що вони начебто готують наступальні дії", – підсумував Марченко.

Зауважте, що позаштатний радник голови Офісу Президента Олексій Арестович розповів, що росіяни 8 серпня почали рухатися на захід від Снігурівки, адже саме там пролягає найкоротший шлях на Миколаїв. 3 – 4 ворожі батальйонні тактичні групи намагаються наступати в бік Нової Петрівки.

Водночас є спроби загарбників просунутися від Любомирівки на Новогригорівку, звідки також швидше йти на Миколаїв. За словами Арестовича, росіянам здається, що вони узгоджують ці обидва наступи. Тактика загарбників проста – вони обирають найкоротший шлях та намагаються ним піти.

Буде цікаво – Миколаїв з С-300 більше не обстрілюють: дивіться відео