Генерал-полковник також зазначив, що противник веде наступальні дії на кількох напрямках одночасно. Проте українським бійцям вдається стримувати просування ворога та завдавати йому значних втрат.

Докладніше про ситуацію на фронті Пекло біля Мар’їнки та Бахмута, ворог наступає на 5 напрямках, – Генштаб

Що сказав Сирський про дії ворога на фронті

За словами Сирського, наступ на Куп'янському напрямку захлинувся, ба більше підрозділи противника вдалися там до втечі, навіть не діставшись рубежу переходу в атаку.

Командувач Сухопутних військ наголосив, що епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок, адже противник зосереджує там найбільші свої зусилля. За його словами, російська армія не полишає мету взяти місто під контроль за будь-яку ціну, тому збільшує активність важкої артилерії та кількість авіаційних ударів, перетворюючи місто на руїну.

Бої за Бахмут тривають. Ситуація на даний час контрольована,
– підкреслив Сирський.

Окремо генерал-полковник розповів про ситуацію на Лиманському напрямку. Там дії ворога були також безрезультативними, і всі спроби провести наступальні дії розбились через мужність українських воїнів.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • Станом на 18 квітня на Донбасі тривають запеклі бої. Однак, на думку британської розвідки, існує реалістична ймовірність того, що Росія скоротила чисельність військ і зменшує наступальні дії навколо Донецька.
  • Найманці ПВК "Вагнера" зізналися у своїх злочинах, які влаштували в Україні. Вони розповіли, що розстріляли щонайменше 10 беззбройних підлітків у Бахмуті через тату.
  • Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла, що ракетні атаки росіяни залишають за собою як один з пріоритетних способів надавати собі штучну перевагу, коли немає успіхів на полі бою. За її словами, вони будуть використовувати все, що під рукою.