Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  З якого регіону вишиванка? Тест на національну ідентичність
  Вишита сорочка завжди була гордістю для українців. Український національний орнамент став настільки популярним, що його використовують найзнаменитіші дизайнери та вдягають навіть голлівудські зірки. До Дня вишиванки редакція підготувала для вас цікавий тест, аби дізнатися, наскільки добре ви знаєте з якого регіону походить вишиванка.
  21 травня , 09:01
 • blog_ava
  Маршрути для походів в гори в Україні: від новачків до профі
  Від сьогодні карантинні обмеження послаблені. І українцям знову можна ходити в ліс і в гори. Це чудова нагода відпочити, не контактуючи з іншими людьми. Редакція 24 каналу зібрала для вас 5 маршрутів для походу у Карпатах різної складності.
  11 травня , 10:30
 • blog_ava
  5 українських музеїв, які точно не назвеш нудними: цікава добірка
  Міністерство охорони здоров'я пропонує продовжити карантин до 12 травня, втім дещо його послабити: людям пропонують дозволити гуляти у парках та відвідувати музеї. Найцікавіші з них ми зібрали у нашій добірці.
  21 квітня , 14:04
 • blog_ava
  З якого регіону писанка: Великодній тест
  Ось і настав Великдень – найочікуваніше свято багатьох християн. Редакція LifeStyle 24 підготувала для вас дуже цікавий тест про писанки з різних регіонів України. Спробуйте впізнати звідки яка!
  19 квітня , 13:10
 • blog_ava
  Як вийти з Великого посту без шкоди для здоров’я: дієві секрети від експертів
  Постити треба правильно, дотримуючись балансу у продуктах. Адже це своєрідна складна дієта, яка має значний вплив на організм. Великий піст закінчується 18 квітня і як з нього вийти, щоб не отримати панкреатит чи інші хвороби травної системи – читайте у матеріалі.
  18 квітня , 12:01
 • blog_ava
  Українські мати: лайся красиво (18+)
  Епідемія, карантин, коронавірус, криза – це все дуже втомлює і часто хочеться лаятись. Але карантин – це час, коли можна навчитись чомусь новому. Тому 24 канал хоче нагадати, що українська мова прекрасна у всій своїй повноті, не виключаючи лайливі слова.
  15 квітня , 06:40
 • blog_ava
  Аутизм: ознаки, діагностування, адаптація в суспільстві
  Аутизм або занурення у себе – поширений розлад, коли людина має труднощі у суспільстві, їй важко спілкуватися з іншими людьми. Ці люди потребують особливих умов, але правильний підхід до дітей та дорослих з аутизмом дозволяє їм отримати освіту і соціалізуватися, бути повноправними членами суспільства.
  2 квітня , 18:10
 • blog_ava
  Навіщо уряд дозволив хворим виходити з дому?
  Кабінет Міністрів видав постанову, якою дозволив людям з діагностованим коронавірусом – виходити в аптеки і магазин. Цей же уряд раніше ввів штрафи за порушення карантину. А зараз посилює обмеження для усіх громадян.
  1 квітня , 17:20
 • blog_ava
  103 роки Центральній Раді: перша незалежність України
  Навесні 1917 року Україна отримала шанс уперше за кілька сотень років на власну державу. Центральна Рада, яка проіснувала протягом року, була першою незалежною формою влади в Україні. Ми мали власний парламент та президента. Чи був шанс зберегти незалежність – читайте в матеріалі 24 каналу.
  17 березня , 06:20
 • blog_ava
  Шевченко та жінки: відверто про особисте життя генія
  Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Людину, яка вміла кохати.
  9 березня , 12:39
 • blog_ava
  Міфи про 8 березня, які спотворюють суть свята
  8 березня: декомунізувати чи залишити? Свято, яке залишилося в Україні з радянських часів і з яким пов'язано безліч міфів. Редакція LifeStyle 24 зібрала найпоширеніші хибні думки, щоб зрозуміти у чому ж насправді суть Міжнародного дня жінок.
  8 березня , 14:56
 • blog_ava
  Куди поїхати на 8 березня: найкращі місця в Україні
  Довгі вихідні у березні – гарна можливість кудись поїхати, побачити щось нове, не використовуючи відпустку. 3 дні – це не так мало, тож у вас є шанс гарно відпочити в Україні. Редакція LifeStyle 24 зібрала для вас цікаві варіанти для відпочинку на 8 березня на різний смак, вам залишається лише обрати те, що подобається.
  4 березня , 15:11
Більше новин