Вже зовсім скоро у Мадриді відбудеться саміт НАТО. На ньому країни-члени Альянсу розглянуть дуже багато важливих запитань.

Читайте також Через Маріуполь в західному напрямку сунуть колони ворожої техніки, – Андрющенко

НАТО планує масштабне розгортання сил

НАТО на саміті у столиці Іспанії розгляне можливість найбільшого розгортання своїх сил з часів холодної війни. Причина – агресія Росії проти України та гучні заяви про можливість нападу й на інші держави.

З 28 по 30 червня члени Альянсу обговорять необхідність перетворити Східну Європу на своєрідний форт з тисячами військових та великою кількістю бойової техніки. НАТО хоче вжити усіх необхідних заходів для того, щоб бути у повній бойовій готовності у разі нападу на будь-яку країну, яка є членом Альянсу.

Зараз сили НАТО у Східній Європі складаються з бойових груп, а деякі країни хочуть розширити їх до бригад. Таким чином кількість військових НАТО зросте вдвічі. Також є пропозиція розмістити окремі дивізії під командуванням генералів, такий крок передбачає додаткового залучення 15 тисяч військових.

Також є інформація про те, що у Мадриді Альянс схвалить нову стратегічну концепцію. Вона передбачає повний розрив зв'язків із Кремлем, а Росія позначається як пряма загроза.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські окупанти здійснили масштабний ракетний обстріл мирних українських міст. Снаряди ворога прилетіли у житлові будинки, але вони брешуть про "влучання у військові об'єкти", а кадри зі зруйнованими будинками та потерпілими цинічно називають "постановкою Києва".
  • Ворог почав стягувати свої сили до Слов'янська. Окупанти хочуть застосувати ту саму тактику, що й з Маріуполем та Сєвєродонецьком: просто стерти його з лиця землі своєю артилерією та авіацією.

Дивіться відео до теми – новий удар для економіки російських окупантів: Байден і G7 заборонять імпорт золота з Росії