Однак незабаром партнери збільшать постачання важкої зброї для Києва. Про це сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

До теми Попереджатиме про активність росіян: НАТО розмістить свою техніку в Румунії

"Нещодавні обіцянки щодо надання важкої бойової техніки є важливими – і я очікую більшого в найближчому майбутньому. Ми перебуваємо у вирішальній фазі війни. Тому важливо, щоб ми надали Україні зброю, необхідну для перемоги" – заявив генсек НАТО.

Зеленський про НАТО

Президент України Володимир Зеленський 11 січня сказав, що очікує від Північноатлантичного альянсу потужних кроків. За його словами, мало лише риторики про "відчинені двері" й Україна чекає на конкретні дії.

Ці речі мотивують людей, наше суспільство, як кандидатство в ЄС. Як це впливає? Мотивує, що все це правда, що люди небайдужі, що нас не годують обіцянками, що дійсно нас бачать серед рівних рівними, – пояснив Зеленський.

Військова допомога для України: останні новини

  • Велика Британія може надати українцям 30 самохідних артилерійських установок AS-90.
  • Нову партію військової допомоги надала Німеччина. Мовиться про танки для розмінування територій. Крім цього, Берлін готується передати 40 БМП Marder з боєприпасами, системи Patriot з ракетами та 100 тисяч аптечок першої медичної допомоги.
  • Польща оголосила, що передасть Україні важкі танки Leopard. Крім неї, ще 5 країн готові передати ці танки.