Про це повідомляє прес-служба НАТО.

"В цей час НАТО допомагає Україні у створенні центру реагування на кіберінциденти, який буде одним із способів допомогти їй впоратися з інцидентами або спробами втрутитися, вторгнутися або зламати їхні кібермережі", – заявив Столтенберг, відповідаючи на питання про те, чи можлива співпраця між НАТО і Україною перед виборами в питаннях запобігання кібератакам.

Читайте також: НАТО нам допоможе: чи варто Україні розраховувати на підтримку Альянсу?

Генсек НАТО також повідомив, що в Альянсу є цільовий фонд кіберзахисту.

Отже, ми вже надаємо таку допомогу, і я пообіцяв президенту Порошенку, коли він був тут на саміті НАТО, що союзники по НАТО продовжуватимуть надавати підтримку, в тому числі в цільові фонди,
– резюмував Столтенберг.

До слова, Столтенберг також запевнив, що НАТО беззаперечно підтримує Україну через агресію Росії в Азовському морі.

Що таке НАТО? Військово-політичний блок, який об'єднує більшість країн Європи, США і Канади. Це "трансатлантичний форум" для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів, включаючи події, здатні поставити під загрозу їхню безпеку. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії щодо території будь-якої держави-члена НАТО або захисту від неї. На сьогодні членами НАТО є 29 країн.