Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

Читайте також: Можуть пробивати метрову броню, – Турчинов розхвалив нові українські ракети від "Луча"

Будь-які спроби зірвати, незаконно впливати або заважати проведенню чесних, прозорих, демократичних виборів в Україні повинні жорстко припинятися та каратися. Наша держава здатна гарантувати та забезпечити вільне волевиявлення наших громадян!,
– наголосив чиновник.

За його словами, запорукою цьому є "високий рівень підготовки, мужність, стійкість та беззавітна відданість своїй країні військовослужбовців Національної гвардії України!".

"Без перебільшення можна сказати, що наша Національна гвардія народжена Революцією – Революцією Гідності. Саме в буремні дні березня 2014 року було створено нашу Гвардію, і багато добровольців прямо з Майдану пішли до її лав захищати країну. Гвардійці одними з перших вступили в бій та зупинили просування російського агресора на сході", – додав секретар РНБО.

Він зазначив, що сьогодні співробітники Нацгвардії мають сучасну техніку, спеціальні засоби і зброю, а головне - високого рівня професійну підготовку для ефективної протидії будь-яким спробам внутрішньої дестабілізації.

Турчинов також зауважив, що всі спецзасоби, які використовує Нацгвардія, сертифіковані і застосовуються силовими підрозділами країн НАТО.