Політик заявив, що завдяки величезній підтримці хороших людей у всьому світі, вдалося досягти значного прогресу. Про це він написав у своєму інстаграмі.

Читайте також Наша країна сповзає в морок, – Навальний відреагував на затримання в Росії

Навальний процитував Алісу з "Країни чудес" й зауважив: "Треба бігти, щоб залишитися на місці. А щоб кудись дістатися, треба бігти вдвічі швидше".

Я біг, намагався, падав, оголошував голодування, але все одно без вашої допомоги тільки розбив собі лоба,
– написав опозиціонер.

Він зазначив, що раніше з нього насміхалися через прохання про медичну допомогу, не давали ліки та не дозволяли їх передавати. Натомість тепер його обстежують, роблять аналізи.

Політик звернув увагу на те, що лікарі, яким він повністю довіряє, напередодні заявили, що він та його соратники вже добилися достатньо, аби припинити голодування.

"Ну і скажу відверто, їхні слова про те, що "через мінімальний час лікувати не буде кого", здаються мені такими, що заслуговують на увагу", – додав Навальний.

Що ще вплинуло на рішення Навального

Опозиціонер пояснив, що ще спонукало його задуматися про таке рішення. У знак солідарності з ним голодування оголосили кілька людей, зокрема – представники "Матерів Беслана".

"У мене сльози з очей потекли, коли я прочитав це. Господи, та я навіть не знайомий з цими людьми, а вони йдуть на таке для мене", – написав Навальний.

Політик підкреслив, що його серце повне любові та вдячності, проте він не хоче, аби хтось відчував через нього фізичні страждання.

Процес виходу з голодування займе 24 дні

Водночас Навальний продовжує вимагати допустити до нього лікаря, який йому необхідний. Адже в політика пропадає чутливість ділянок рук та ніг. Він хоче зрозуміти, що це і як це лікувати.

Але з урахуванням прогресу та всіх обставин, починаю вихід з голодування. За правилами це займе ті ж 24 дні й, кажуть, це навіть важче. Побажайте удачі,
– зауважив він.

"Ще раз: це виключно ваша заслуга. Добрих небайдужих людей по всьому світу. Дякую вам, я вас не підведу", – підсумував російський опозиціонер.

Що відомо про стан здоров'я Навального: основне

  • 31 березня засуджений політик на знак протесту оголосив голодування. Опозиціонер вимагав допустити до нього лікаря, адже стан його здоров'я значно погіршився у колонії.
  • Згодом лікарка Навального – Анастасія Васильєва – повідомила, що його стан критичний. Вона попередила, що йому може загрожувати зупинка серця.
  • Врешті, Федеральна служба виконання покарань заявила, що опозиціонера переводять з колонії у стаціонар обласної лікарні для засуджених.