Серед можливої допомоги – військові навчання у країнах-членах НАТО із залученням українських солдатів. Про це заявили чиновники з адміністрації президента США Джо Байдена.

Зверніть увагу Росія почне провокації за кілька тижнів до вторгнення в Україну, – ЗМІ

Як США допомагатимуть Україні в разі вторгнення

США та їхні союзники у разі ескалації ситуації навколо України можуть допомогти українській стороні шляхом проведення навчань у таких країнах НАТО, як Польща, Румунія та Словаччина, поряд із цим передбачено й постачання зброї,
– заявило джерело.

США надаватимуть Україні матеріально-технічну підтримку та гроші. Однак, крім того, Вашингтон також розглядає варіант постачання медичного обладнання, послуги та можливий тимчасовий притулок у разі повномасштабної агресії.

У Вашингтоні мають намір надавати Україні дані розвідки про те чи інше місце боїв, щоб наші військові могли протистояти агресору.

Наступальну зброю та військові навчання США можуть запропонувати Україні одразу ж, якщо Росія наважиться на повномасштабну агресію.

Крім того, американський генерал у відставці Джеймс Савріді наголосив, що якщо Росія наважиться напасти на Україну, то наша держава отримає значну допомогу від НАТО. Мова йде про розвідувальну, кібернетичну, протитанкову та протиповітряну зброю й наступальні морські ракети.

Загроза російського вторгнення до України: останні новини

До теми пропонуємо більше про загрозу російського вторгнення у випуску "Такі справи": дивіться відео