Серед громадян Сполучених Штатів Америки, яким російське міністерство закордонних справ назавжди заборонило в'їзд, є навіть президент Джо Байден.

До теми У США вважають, що санкції "на випередження" не зупинили б намірів Путіна

Також під персональні санкції потрапив і син глави США Хантер Байден.

У Росію не потрапить тисяча людей

Міністерство країни-загарбниці внесли до санкційного списку практично повним складом членів Конгресу та Сенату США.

Втім, росіяни не ввели обмеження проти деяких прізвищ сенаторів, які голосували проти 40-мільярдного пакета допомоги Україні.

Загалом в опублікованому МЗС Росії списку 963 американські громадяни, яким відтепер заборонений в'їзд на територію країни-агресорки та накладені персональні санкції.

Натомість російська влада вирішила запровадити санкції проти голови Пентагону Ллойда Остіна. Також у списку є засновник ПВК Blackwater Ерік Прінс, вже колишня прессекретарка Білого дому Джен Псакі, а також спікер Держдепу Нед Прайс.

Крім того, 21 травня Росія опублікувала аналогічний список щодо Канади. Туди увійшов прем'єр країни Джастін Трюдо.

Нагадаємо, у квітні 2022 року під санкції Росії вже потрапили 398 американських конгресменів. Мовиться як про політиків Сполучених Штатів, так і Канади.

Детальніше "Ніякої Сизрані": росіяни ввели санкції проти конгресменів США і Канади

Санкції проти Росії: останні новини

  • Поки Росія вводить абсурдні обмеження проти американців, Захід запроваджує серйозні санкції проти країни-агресорки.
  • Втім, в Євросоюзі поки немає повної згоди щодо заборони на купівлю російської нафти. Основним гальмуванням цього рішення займається Угорщина.
  • Керівництво країни вимагає від Європи компенсацію на суму від 15 мільярдів євро. Інакше угорці заявили про неготовність йти на такий крок заради стримання агресора.
  • Європейський Союз почав підготовку до повної відмови від російського газу. Наразі триває планування заходів щодо стримання цін та полегшення шоку від відмови від дешевих російських енергоносіїв.

До теми – 6 пакет санкцій ЄС проти Росії заблокований