18 жовтня відома в минулому світська левиця Ксенія Собчак оголосила про свій намір брати участь у виборах президента Росії у березні 2018-го року.

Читайте також: Это не Собчак отдает Крым. Это делает Путин ее устами

Після цього вона заявила, що відповідно до міжнародного права вважає анексований Росією Крим українським півостровом, а саму Україну називає – важливим партнером Росії.

На таку заяву Собчак зовсім несхвально відреагували у Путіна. Зокрема, колишня так звана прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, "питання Криму взагалі не обговорюється".

На що Собчак їй відповіла промовистим фото і різким дописом у своєму Instagram.

Наталія Володимирівна Поклонська вчора прокоментувала мою прес-конференцію так: "Статус Криму взагалі не обговорюється, невже комусь ще невідомо, що Крим і Севастополь – це Росія". Так ось, питали-відповідаємо: взагалі-то світовій спільноті невідомо. Ось буквально нікому,
– написала Собчак.

Вона нагадала, що анексію Росією Криму фактично не визнала жодна країна цивілізованого світу –навіть Сбербанк Росії не визнає Крим частиною Росії.

"На відміну від Наталії я народилася і все життя прожила в Росії. Мій батько був одним з тих людей, хто писав її конституцію. І мені дійсно неприємно, що ми, як країна, не тримаємо слово дане нашому головному сусідові. Я вчилася в МГИМО (Московський державний університет міжнародних відносин, – ред.), і мене тоді вчили, що міжнародні договори потрібно поважати. Але мабуть в євпаторійській філії харківського юридичного інституту і в Державній думі є речі, які не обговорюються: Крим наш, Цар одружився незайманим, Путін – навічно. Але з іншого боку – добре, що Наталя хоча б більше не прокурор. Все-таки від депутатів шкоди менше, ніж від прокурорів", – написала Собчак.