Про це розповів глава правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко. Після цього газу в Європі більше не буде, але при цьому в України виникнуть технічні проблеми й зросте ціна на газ в Словаччині, де держава його купує.

До теми "Північний потік 2" буде готовий для роботи в найближчі дні, – Новак

"Це найгірший варіант для України", – заявив глава "Нафтогазу".

Як Україна до цього готується

Вітренко зауважив, що українська сторона моделює різні сценарії розвитку подій. Наприклад, визначає, скільки газу в "підземці", коли його можна підняти, яким є видобуток, скільки газу потрібно тощо.

Плануємо те, як пройти цей опалювальний сезон. Зокрема, забезпечити потреби у газі всіх наших клієнтів,
– заявив Вітренко.

Дізнайтеся більше Сертифікація "Північного потоку-2" може тривати понад 2 місяці, – Єврокомісія

"Північний потік-2": останні новини

  • У Росії 14 жовтня заявили, що"Північний потік-2" буде готовий до запуску вже найближчими днями. Ситуація щодо подальшої роботи газопроводу залежить від європейського регулятора.
  • За даними ЗМІ, Джо Байден не планує запроваджувати санкції проти "Північного потоку-2" за час свого президентства. Водночас Конгрес та сенатор-республіканець Тед Круз наполягають, аби влада діяла жорсткіше.
  • Юрій Вітренко заявив, що обов'язковою умовою сертифікації "Північного потоку-2" є розблокування транзиту газу через Україну.
  • Компанія Nord Stream 2 AG у серпні програла в німецькому суді справу щодо звільнення "Північного потоку-2" від вимог Газової директиви Євросоюзу.