"Смерть Сталіна"

У Росії зі скандалом не допустили до прокату британський комедійний фільм "Смерть Сталіна". У мережі на цю тему з'явилося декілька влучних карикатур. Так, російського художника Сергія Йолкіна заборона фільму у Росії надихнула на створення низки влучних карикатур.

Читайте також: "Смерть Сталіна": сюжет, трейлер фільму та прем'єра в Україні

Тим часом правнук радянського вождя Йосипа Сталіна, грузинський художник Яків Джугашвілі розкритикував кінострічку, а її творців назвав "нелюдами".


Карикатура на "Смерть Сталіна"

Російська пропаганда

Український карикатурист на псевдо "Орел В" створив для читачів сайту "24" порцію сатиричних малюнків про російську пропаганду.

Карикатурист зобразив, як кремлівській пропаганді заздрять у пеклі навіть Гітлер із Геббельсом. Проте самі росіяни тільки цією брехнею і можуть пишатися, адже все інше у них – залишки з Радянського Союзу.

Читайте також: Дива не відбулося, Путін не потонув: соцмережі глузують з президента Росії в ополонці


Карикатура на російську пропаганду


Карикатура на російську пропаганду​


Карикатура на російську пропаганду


Карикатура на російську пропаганду​

Смішна Росія

Так трапилося, що цього тижня найбільше у мережі жартували та кепкували з низки події та осіб, пов’язаних із Росією. Ще одним приводом для насмішок стала заява глави Міністерства зв'язку та масових комунікацій РФ Миколи Никифорова про те, що корпорації Microsoft "світять" великі збитки через обмеження продажів програмного забезпечення російським компаніям. Тож карикатурист Сергій Йолкін показав власне бачення таких погроз.

Читайте також: "Ти на себе подивися": з’явилася карикатура на слова Путіна про Леніна і мощі


Карикатура на антисанкції

І на завершення: за день до приїзду президента Росії Володимира Путіна до Казані невідомі на схилі біля стін місцевого Кремля витоптали на снігу слово "воры". Місцева поліція почала перевірку за фактом появи слова на снігу.


У Росії витоптали слово "воры"


У Росії витоптали слово "воры"​

Окрім того, у Санкт-Петербурзі на одному з передвиборних плакатів Путіна невідомий чоловік написав чорною фарбою слово "брехун". Трапилося це на вулиці на очах у перехожих.