Про це Найєм написав на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, я продовжую дякувати вам за підтримку і разом з вами перебуваю в шоці від рішення суду. Вважаю неадекватним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", – мовиться у дописі народного обранця.

Читайте також: Масі Найєм вказав на цікаву особливість справи про побиття нардепа

Нардеп нагадав, що один з учасників конфлікту вже сховався від слідства, і Найєм висловив переконання, що це вже є підставою як мінімум для максимального контролю за пересуванням інших підозрюваних.

Нагадаю, вчора двох учасників не зобов'язали навіть надягти електронні браслети, а домашній арешт приписаний їм з 23 до 6 ранку, коли люди в принципі перебувають вдома. Вдень же вони цілком вільно можуть пересуватися. І не зрозуміло, як взагалі слідство контролюватиме виконання цього запобіжного заходу,
– мовиться у повідомленні парламентарія.

При цьому Найєм також висловив здивування щодо того, що одним і тим же фігурантам в одній і тій же справі обрали різну міру запобіжного заходу, враховуючи, що ступінь їх участі у правопорушенні ще не встановлений. Нардеп також нагадав, що при цьому прокурори і слідчі вимагали для всіх трьох фігурантів правопорушення утримання під вартою.

"Плюс у мене є питання без відповіді – чому в принципі прокурори розділили фігурантів між собою таким чином. Прокурор по першому підозрюваному відверто був сильнішим і знав матеріали справи, другий, який представляв обвинувачення по двох фігурантах, що залишилися, погано орієнтувався у матеріалах справи. Результат відповідний: один нападник – з цілодобовим домашнім арештом і браслетом, двоє інших – без, і взагалі, вважай, на волі – під арештом перебувають тільки вночі, коли сплять", – констатував політик.

Читайте також: Побиття Мустафи Найєма: адвокат каже, що нардепу надходять погрози

Найєм зазначив, що наразі невідомо, чим суд аргументував своє рішення, оскільки повного тексту ухвали поки що немає.

"Наскільки я розумію, зараз прокурори готують апеляцію на всі три рішення суду, на що у них є п'ять днів", – додав нардеп.

Нагадаємо, 30 квітня у центрі Києва народного депутата Мустафу Найєма побили молодики, із якими у нього стався конфлікт через небезпечне порушення останніми правил дорожнього руху. Нападники завдали політику кілька ударів і втекли. Трьох із вдалось затримати, ще один устиг виїхати за кордон.

2 травня у Шевченківському райсуді Києва трьом нападникам на Найєма було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.