Сьогодні Сергій Ткач очолює рейтинги найкривавіших серійних убивць. Про це йдеться у сюжеті "Українських сенсацій", передає УНІАН.

"Пологівський маніяк" перебуває у Житомирській колонії № 8. Там він відбуває довічне ув'язнення. Правоохоронці довели лише 37 вбивств. Проте, за зізнаннями маніяка, їх понад 100. Сергій Ткач убивав та ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років.

Можна розкрити злочин шляхом тампонування вух, носа. Потрібно використати міцні духи або одеколон. І цілуєш в засос і все. Людина не має чим дихати і вона помирає,
– прокоментував Сергій Ткач.

У 2005 році під час спецоперації, він сказав правоохоронцям: "Як довго я на вас чекав". Крім того, ґвалтівник вів щоденник, в який записував усі подробиці моторошних злочинів.

Читйате також: Миротворці ООН неодноразово ґвалтували підлітків і жінок, – Гуттереш

Маніяк запевнив, що ніколи не думав про те, як після смерті дітей довелося жити батькам. Сергій Ткач переконує, що він не запам’ятовував облич своїх жертв.

Попри кримінальне минуле, 27-річна жінка вийшла заміж за маніяка. І народила йому дитину. Олена Сергіївна "полювала" на чоловіка 12 років.

"Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася", - запевняє жінка.