Російський опозиційний політик та правозахисник Марк Фейгін припустив, що є конкретний місяць, якого найбільше бояться війська агресора. Про це він сказав під час стріму на ютубі 24 каналу.

Увага Радник Конгресу США закликав передати Україні далекобійні ракети після ударів по Одесі

За його словами, про підготовку до дечого важливого на фронті свідчить й удари по Антонівському мосту через Дніпро в Херсоні. Це важлива ціль для української армії, тож ситуація для ворога залишається плачевною.

Також заяви Арестовича про те, що понад 1 000 загарбників зараз фактично опинилися в котлі, на думку Фейгіна, дуже схоже на дуже обережний наступ.

Правозахисник також підкреслив, що він не може робити детальних прогнозів й припускати, коли найкраще всього проводити контрнаступ, оскільки не є військовим спеціалістом.

Однак я вам скажу, що для росії усе найгірше траплялось в серпні. Я не знаю, чому. І саме цього місяця вони бояться. Вони побачать якусь фатальну залежність від невдач,
– сказав Фейгін.

Повністю інтерв'ю із Фейгіним: дивіться відео

Що чекає окупантів на Херсонщині

  • У Херсоні є лише один міст через річку Дніпро – Антонівський. Відтак його пошкодження значно ускладнює життя окупантам.
  • В Офісі Президента після удару по Антонівському мосту порадили росіянам покинути Херсон. Радник керівника ОП Михайло Подоляк заявив, що загарбників чекають постійні обстріли, якщо вони не покинуть окуповану територію.