Один із військових із високим званням в інтерв'ю одному зі ЗМІ розкрив плани ЗСУ. Цей випадок вже розслідує СБУ, а керівництво армії та держави вкотре просить споживати інформацію з офіційних джерел та не полювати за сенсаціями, адже це може коштувати життя наших героїчних солдатів.

Читайте до теми Військовий з високим званням публічно розкрив важливу інформацію про ЗСУ: ведеться слідство

Не потрібно робити жодних гучних заяв, це може лише нашкодити

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців попросив представників армії та влади утриматися від коментарів щодо ситуації на фронті. Особливо не варто говорити про оборонний задум України або підготовку до операцій з ліквідації російських окупантів та сил ворога.

Загальне правило просте: війна – це точно не час для марнославства й гучності заяв. Що менше конкретних деталей ви озвучите про наші оборонні плани, то краще буде для реалізації цих оборонних планів,
– сказав Зеленський.

Він також додав, що намагання залишити по собі гучні заголовки – це дуже безвідповідально, особливо в час війни. Кожен, хто хоче перемоги у війні з російськими окупантами повинен розуміти усю відповідальність та робити лише те, що допомагає нашій героїчній армії.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців