Президент України Володимир Зеленський традиційно звернувся до українського народу. З-поміж іншого він розповів, яких ще підступів нам варто чекати від російських окупантів, які не здатні реально оцінити своє становище.

Читайте також Українські воїни відбили 5 атак на Сході й знищили понад 80 російських окупантів

Росіяни у глухому куті

Президент повідомив про те, що Україна готується до нових атак російських окупантів на Донбасі та активізації ворожих сил на Півдні.

Окупанти досі не хочуть визнавати, що перебувають в глухому куті, що їхня так звана "спецоперація" вже збанкрутувала. Але обовʼязково настане момент, коли український народ дотисне загарбників до повного визнання ними реальності,
– сказав Зеленський.

Глава держави додав, що усі потуги росіян у тимчасово окупованих Херсоні, Мелітополі та інших містах не мають жодних перспектив, адже згодом все одно там замайорить український прапор, тому єдине, про що їм варто турбуватися — збереження свого життя.

Він запевнив, що незабаром російські солдати будуть відступати з усіх окупованих територій України, це єдиний сценарій майбутнього, настання якого наближає кожен українець.

Ситуація на фронті: коротко про головні новини

  • На Сході російські окупанти 5 разів намагалися проводити наступальні дії. Їхні випади завершилися ліквідацією понад 80 рашистів та їхньої техніки. Воїни ЗСУ завжди напоготові та готові завдавати ворогу нових втрат.
  • У Криворізькому районі ситуація залишається складною, але наші герої все тримають під контролем. На цьому напрямку ворог теж зазнає втрат живої сили та бойової техніки.
  • В зоні ООС гарячі бої з окупантами не припиняються, впродовж доби ворог йшов в атаку 17 разів та здійснив обстріл понад 20 населених пунктів. Нашим воїнам вдається руйнувати плани ворога щодо просування та оновлювати лічильник його втрат.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України