Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. Він також зазначив, що Путін робить усе для того, аби Москва чи Санкт-Петербург не знали про смерть.

Читайте також На кордоні затримали російського військового з українським паспортом

В Інституті майбутнього порахували кореляцію смертей між регіонами Росії. І дійшли до висновку, що 99 смертей на 100 тисяч населення припадає на Бурятію,
– зазначає Денисенко.

За його словами, наступним за кількістю втрат є Дагестан та низка інших, так само бідних регіонів. Москва у цьому розрахунку – 0,23 вбитими на 100 тисяч населення. Це приблизно у 420 разів менше, аніж у інших містах чи регіонах, каже радник міністра внутрішніх справ України.

Як стверджує Вадим Денисенко, Путін та його влада робить усе непомітним для важливих великих міст, тому якщо багато смертей у глибинних регіонах Росії мають місце, то до "столиць", ця інформація не доходить.

"Цього тижня Шойгу знову згадав, що потрібно канонізувати Суворова, а я вам нагадаю, що це саме він автор фрази про "баби єщьо наражают". За цим принципом і продовжує жити та воювати вся Росія", – підсумовує експерт.

Додамо, що нещодавно у ОП також виявили здивування із "контингенту", який відправляють убивати українців – виявилось, що це переважно жителі бідних регіонів Росії, люди "із глибинки".

Аналіз показав, що в Україні відносно мало воює вихідців із центральної (європейської частини) Росії. У своїй більшості війська укомплектовані вихідцями з національних автономій та віддалених регіонів. Відтак і кількість загиблих з віддалених регіонів значно вище, аніж з європейської частини.

  • На першому місці в такому рейтингу – республіка Бурятія. Тут на 100 тисяч населення – 106,9 загиблих. В цьому регіоні середній рівень зарплати відносно загальноросійського становить 81,68%. А рівень безробіття – 10,4%
  • Далі йде республіка Тива, де 99 загиблих на 100 тисяч населення, середня зарплата – 85,99% до загальноросійського рівня, а безробіття – 20,4%.
  • Замикає першу трійку республіка Північна Осетія – Аланія. Там ці показники 87 вбитих на 100 тисяч населення, зарплата на рівні 59,72%, а безробіття – 14,6%.

Тож виходить, що помирати в Україну відправляють мешканців найменш розвинених територій, де у місцевих жителів немає ні роботи, ні доходів.

Зверніть увагу: Путін збожеволів вкрай та посилатиме на війну дітей і старих – дивіться відео