Під час зустрічі Путін пропонував росіянкам "потерпіти". Російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський під час стріму на 24 каналі оцінив, чи "схавають" це в Росії.

Також цікаво Зустріч міністрів юстиції G7: Піонтковський помітив аналогії з Нюрнберзьким трибуналом

Путіна зметуть не протести

Співрозмовник Романа Цимбалюка зазначив, що про росіян можна сказати дві речі. Перша, очевидно, негативну – що антивоєнні рухи в Росії не стали масовими й уже не стануть.

Та є герої. Про це іноді забувають в Україні, що є 7 тисяч людей, які отримали терміни за одиночні пікети, на які вони виходили в містах проти війни,
– зазначив Андрій Піонтковський.

Водночас він запевняє, що в Росії "немає масового зомбованого фашизму". Мовляв, усі, хто був заражений російським фашизмом, вже з'їздили на війну та благополучно похоронені.

"Це дуже погана новина для Путіна, оскільки змете його не народний гнів. Народне невдоволення виллється мотивацією цих нещасних "мобіків" – вона нульова", – наголошує російський публіцист.

Він переконаний, що в такій ситуації зносити Путіна буде його власне оточення. Адже вони розуміють, що Росія зазнає поразки, тому думають, як зберегти владу та власні життя.

"І справа в тому, що в них різні стратегії: у Путіна своя, а в його оточення – зовсім інша. Їм значно простіше зберегти й частину влади, і власні життя. Без Путіна їм це простіше зробити. І ці процеси набирають ходу", – переконаний опозиціонер.

Стрім з Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Путін зустрівся з фейковими "матерями"

  • Російський диктатор Владімір Путін 25 листопада зустрівся з групою жінок, яких він назвав "солдатськими матерями". У нього з'явилися чудові слухачки всього потоку абсурду, який він випустив.
  • Зокрема, колаборантці з Луганщини він розповів, що її син "молодець, бо помер". Та ще й зробив це не в п'яній ДТП. Інших жінок він заспокоїв словами, що "й так всі помруть".
  • Щоправда, жінки, які прийшли до Путіна – щонайменше, більшість з них – ніякі не солдатські матері, а його постійна "підтанцьовка". З ким саме зустрічався диктатор, ми вже розповідали в нашому матеріалі.