На думку військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, Північна Корея, мабуть, отримала від Росії якісь гарантії фінансового характеру. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

Важливо Розуміють, що Путін на ниточці, але вагаються, чи її перерізати, – Піонтковський про США

Він зазначив, що це також могла бути економічна підтримка чи якась інша. Усе це могло бути причиною заяви лідера Північної Кореї.

Насправді Кім Чен Ин це – тиран, диктатор, військовий злочинець. Але він не настільки безглуздий, наскільки Володимир Путін у своїх діях,
– заявив Олександр Коваленко.

"Навіть у деяких заявах він (Кім Чен Ин – 24 канал) все ж керується вигодою", – акцентував військово-політичний оглядач.

За його словами, ця заява пролунала саме тоді, коли Росія взагалі немає ніякої підтримки від, наприклад, такого "брата" та "партнера", як Китаю. Адже російська пропаганда досить багато розповідає про те, що вони з Китаєм "друзі", "брати", в них все добре, вони зможуть економічно ще й США перемогти. Та й не тільки економічно. Проте цього не відбувається.

"Китай все більше абстрагується від Росії, тому Росії потрібні нові друзі. Ці друзі, як ми розуміємо, не цивілізовані країни, а військові злочинці та терористи – Іран, Сирія й інші. Знову ж таки Північна Корея якраз може підійти на цю роль", – розповів Олександр Коваленко.

Крім того, він ще раз наголосив, що КНДР може виконати цю роль тільки за якусь для себе вигоду – фінансову чи економічну.

Чому Кім Чен Ин підтримав Путіна та говорив про дружбу з Росією: дивіться відео

Останні новини щодо Володимира Путіна

  • Путін вирішив звільнити зрадницю Наталю Поклонську. Указ датується сьогоднішнім числом, 13 червня. У ньому вказується, що Наталю Поклонську звільнено з посади заступника керівника федерального агентства у справах співдружності незалежних держав.
  • Туреччина не полишає спроб організувати за свого посередництва "зерновий коридор" у Чорному морі. З цією метою турецький лідер Реджеп Ердоган анонсував переговори з президентом Володимиром Зеленським і російським главою Володимиром Путіним.
  • Володимиру Путіну не дає спокою місце Петра І в російській історії. Глава Кремля знову згадав цього правителя у своїй промові, начебто "ненав'язливо" напрошуючись на аналогії.