Таку думку в ефірі авторської програми "Перші особи" з Оленою Трибушною озвучив віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко. Він наголосив, що Разумков сам повинен пояснити свій вибір.

До теми У списку 21 "слуга": Разумков назвав нардепів, які увійдуть до його міжфракційного об'єднання

"Об'єднання зі старими політики, яке ми вже тиждень бачимо у форматі блоку РАЯ – Дмитро Разумков, Арсен Аваков, Арсеній Яценюк – не впевнений, що це те, чого чекають виборці", – заявив Корнієнко.

Мовиться про виборців як Дмитра Разумкова, так і партії "Слуга народу" загалом. За словами віцеспікера, існує великий антирейтинг таких об'єднань.

Нове МФО Разумкова

Міжфракційне об'єднання ще не формалізували, інформацію про нього не зачитував спікер. Водночас туди увійшли політики дуже різного ґатунку.

Мені поки що важко зрозуміти, що їх може поєднувати між собою, окрім бажання продовжити політичну кар'єру,
– зазначив Корнієнко.

Політик зауважив, що інші "слуги", які вступили до МВФ пояснюють, що у їхній роботі нічого не змінилося. Мовляв, вони продовжать працювати з монобільшістю, але увійшли до об'єднання технократів.

"Звучать якісь дивні для мене речі, бо присутність там Артема Дмитрука точно перекреслює будь-які алюзії на технократію", – додав Корнієнко.

Цікаво Війна монобільшості: чим загрожує протистояння Разумкова та Банкової простим українцям

Віцеспікер підкреслив, що з боку Разумкова та його прихильників було б правильно скласти мандат після виходу з фракції. Водночас Давид Арахамія та його заступники з 16 листопада пропонуватимуть "певні рішення" своїм колегам-списочникам і частково – мажоритарникам.

Нова політсила Разумкова: що відомо

  • 8 листопада 2021 року ексглава Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив про створення МФО "Розумна політика".
  • До попереднього списку потрапило 25 людей, більшість із яких – "слуги народу". У фракції вимагають, щоб вони склали мандати.
  • Серед нардепів, які підтримали Разумкова опинилися Людмила Буймістер, яку виключили з фракції.
  • Опинився у переліку й скандальний Дмитрук, якого планують "вигнати" з президентської партії.