Зеленський наголосив: всі українці мають пам'ятати, що українська оборона, активні дії та незалежність України – не щось абстрактне. Президент нагадав, що це – дуже конкретні люди, конкретні дії конкретних героїв, завдяки яким Україна є та буде, повідомляє 24 Канал.

Зверніть увагу Влучили між двома будинками: Зеленський показав відео із атакованого росіянами Дніпра

Дякую всім, хто в бою заради України! Дякую всім, хто на бойових постах та у бойових завданнях! Дякую всім, хто тренує постійно наших воїнів, і всім, хто лікує наших героїв після поранень,
– наголосив Зеленський.

Зеленський звернувся до українців: дивіться відео

Президент у зверненні розповів історії героїв

У зверненні президент озвучив історії героїв, які захищають Україну та її народ.

Ярослав Кан – український воїн-десантник. Обороняв Україну у найгарячіших точках. Зокрема, брав участь в обороні Лисичанська та Соледара. Проявив себе як герой у боях за Кремінну та Бахмут. Отримав чотири поранення. Наразі проходить лікування, а після відновлення готовий повернутися на фронт. Президент зауважив, що Ярослав – надзвичайна сильна людина.

Євген Кепша – старший сержант, командир відділення взводу протитанкових ракетних комплексів. Відзначився у боях за Бахмут. Разом з побратимами проявив дуже хороші результати у знищенні російських окупантів.

Максим Кузьменко та Антон Андрущенко – герої 110-ї окремої механізованої бригади. Захищають Україну у дуже жорстких боях на Авдіївському напрямку. Показали такий необхідний для України результат у захисті наших позицій.

Також український лідер вкотре подякував воїнам 55-ї артилерійської бригади "Запорізька Січ". Зеленський наголосив, що усі воїни – молодці: вони б'ються дуже потужно та результативно. Окрім того, президент наголосив, що 3 червня хоче особливо відзначити артилерійську батарею під командуванням капітана Миколи Носача.

Також Зеленський відзначив воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та 35-у окрему бригаду морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Президент, окрім того, відзначив захисників українського неба. Зокрема, нацгвардійця Анатолія Павленка. Зеленський зауважив, що воїн вміє надзвичайно влучно збивати російські ракети – і за допомогою просто ПЗРК "Ігла".

"Однак важливі – і результативні! – воїни наших вогневих маневрених груп, які прикривають різні цивільні та військові об'єкти. Як, до прикладу, старший сержант Віктор Сіднев – старший однієї з таких маневрених груп, що працюють для захисту Києва. Відмінна злагодженість дій, відмінні бойові навички. І є результат – мінус ракети окупантів. Дякую", – наголосив Зеленський.

Він нагадав, як важливо персонально дякувати воїнам.