Яким чином проявиться хвора фантазія ху*ла та підху*лових вошей?

Бо чого вже тільки не було: п'яні чіпи на німецьких машинах з написами "На Берлін!", власівські строкаті гароти, якими перепеленали вщент все довкілля, фейкові, ледве 70-річні "ветерани" з іконостасами хіба що не на спинах і справжні ветерани, яких ловили по вокзалах та силоміць доправляли до якихось концентраційних санаторіїв, аби не "нарушалі празднік", сир "Сталінградський" та балачки про те, що Росія, мовляв, всіх би й сама перемогла, без всяких там расово неповновартих...

Що буде цього разу, яким чином познущаються вони тепер над світлою пам'яттю загиблих?

Парад країн-переможців Зімбабве та Верхньої Вольти? Клонування Сталіна? Ексгумація сержанта Кантарії, який встановив прапор перемоги над Рейхстагом, а потім помер у злиднях біженцем після того, як Росія напала на Грузію? Парад бандитських аватарів та настамнєтов у Донецьку з відправкою прямо під Авдіївку, аби було схоже на той московський парад 1941-го року?

Якого ще лайна виллє той перверзний блідавець на святе? Діди мої, рідні мої – й ті, хто загинули на фронті чи в страшному блокадному Ленінграді або в Бабиному Яру, й ті, хто повернулися живими – які ж ви щасливі, що не дожили до наших днів..

Читайте також: Розвідники викрили план Кремля на травневі свята в Україні