Його мама, яка живе у Криму, приголомшена і не розуміє відчайдушного вчинку сина.

Читайте також: У Києві відбулась акція на підтримку Олега Сенцова

Вона розповідає, що коли останні рази спілкувалась із сином, він говорив нормально. Проте врешті попросив маму не переживати, якщо щось трапиться.

"А перед самим останній от просто каже: мамочка, залишилось 15 секунд, давай прощатися. Я кажу: обіймаю тебе. Він також каже: мамо, щоб зі мною тут не сталося зараз, будь ласка, не переживай. Ну, звісно, я думаю, ну що могло статися? Куди ще може гірше статися?", – згадує мати Олега Сенцова Людмила.

За її словами, згодом їй зателефонувала сестра Олега з Києва і повідомила, що він розпочав голодування.

Він ще раніше говорив, що голодування – це не метод. Це ще давно-давно було. А зараз чому, я така думаю, що напевно його вже довели до самого останнього. Що він так наважився,
– розповіла Людмила Сенцова.

Сам Олег не вірить у своє звільнення і не бачить сенсу сидіти ще 16 років. Тому хоче принести користь своїм життям для таких, як він, – бранців Кремля. Про це в інтерв'ю розповів його російський адвокат. Сенцов кілька місцяів готувався до голодування: відмовився від продуктових передач, потім перейшов на тюремну їжу, і щодня зменшував порції.

"Там це відбувається таким чином. Якщо людина виходить на голодування, як я спілкуючись із співробітниками, зрозумів. Його помістили в безпечне місце. Це одиночна камера. Зручності мінімальні. Єдине, що Олег поскаржився, що там доволі низька температура. Але вона кладається в санітарні норми колонії. Це десь 16-16,5 градусів. Його ізолюють від всіх ув'язнених, він не може ні з ким спілкуватись. Відповідно, і листи не надаються. повна ізоляція. З ним ведеться певна робота зі сторони адміністрації колонії, і зі сторони психолога, і плюс медичних працівників. І, відповідно, намагаються вмовити Олега для того, аби він зійшов з голодування", – зазначив Дмитро Дінзе, адвокат Олега Сенцова.

Читайте також: Українські кіномитці прочитають документальну п'єсу в підтримку політв'язня Олега Сенцова

Якщо здоров'я Сенцова погіршиться, йго годуватимуть примусово. Сам Олег розмірковує, якщо помре перед Чемпіонатом світу з футболу, то резонанс буде більшим. І тоді його вимоги виконають. Росія відмовляється вести переговори про його обмін.

Повний випуск програми "Крим Реалії" дивіться сьогодні на 24 Каналі о 18:00. Не пропустіть!