Утім, про рівність людей в Україні не йдеться – в нас і корупція, і карманні суди з прокуррами, і в нас навіть полковнику Кольту не дали можливість зробити українців рівними поміж собою – нам, простим громадянам, заборонено володіти короткоствольною зброєю – тими от пістолетами й револьверами, які ми могли б носити із собою для захисту від хуліганів-наркоманів та грабіжників.

Читайте також: Легалізація зброї: самозахист чи самогубство

Щодо зброї існує чимало міфів й відвертої брехні, яку навмисно поширюють ті, хто зацікавлений в тому, аби українці не мали можливості самі себе захищати, а просили у ґвалтівника хвилиночку почекати й дати можливість набрати 102, а потому іще хвилин 10–15-ть почекати, поки приїдуть патрульні. Отож, давайте бодай кілька міфів дуже коротко спробую розвінчати.

Отже міф перший: в Америці зброя дозволена й там от постійно хтось когось вбиває, в новинах розказують. Так от – масові вбивства в людяних місцях в Америці скоюють з автоматичної зброї – а така зброя і в Америці під забороною, її вільно не купиш. То ж випадки масового розстрілу людей з автоматів – стаються там не через дозвіл на вільний продаж зброї. А ті вбивства, що стаються в Америці у людяних місцях з пістолетів чи гвинтівок, то такі вбивства стаються переважно в так званих guns-free-зонах, де носіння зброї заборонене.

Тобто божевільний вбивця в Америці спеціально йде вбивати туди, де точно знає, що в інших людей там зброї не буде. Інакше його б миттєво застрелили оточуючи, які б застосували свою зброю для самозахисту від цього божевільного нападника. То ж, коли Вам починають розказувати, який жах коїться в Америці тому що там зброя у вільному продажі – знайте, Вами намагаються маніпулювати, бо розказують лише частину правди, щей перекручують її.

Міф другий: українці не готові до володіння зброєю, якщо нам її дати – ми перестріляємо одне одного. Ну, це взагалі відверта брехня. Адже, в сусідній нам Молдові володіння й носіння короткоствольної зброї давно вже дозволене, а Ви щось чули про те, що молдовани одне одного перестріляли? Володіння зброєю дозволено в країнах Балтії, дозволено воно і в Грузії.

Читайте також: Чому муніципальні варти перетворились в міські армії для тиску на громадян

І та Молдова, до речі, має окуповане росіянами Придністров'я, Грузія має окуповані Росією Північну Осетію та Абхазію, так само, як ми маємо окупований Донбас – то ж і цей аргумент, мовляв, в Україні війна і озброювати українців не на часі – це цинічна маніпуляція. То ж і виходить так, що злочинцеві в Україні мати зброю не проблема, натомість простому громадянину нічим від того злочинця захищатися.

А знаєте, чому наша влада не дозволяє нам мати зброю – правильно, тому що вона нас боїться, держава хоче мати одноосібну монополію на насильство. Ви знали, що за царської Росії пістолети й револьвери міг купити хто завгодно, вони були у вільному продажі?

А заборонили цю зброю вже більшовики, після Революції 17-го року, заборонили її із зрозумілих причин – щоби мати можливість правити країною безпечно для себе, щоби громадяни не мали можливість захистити себе – ані від грабіжників, ані від комуністів–НКВСівців, які фактично були такими самими грабіжниками. Й подібно до більшовиків, чинить і нинішня влада.

Щоправда, саму себе чинна влада не обмежує у праві на самозахист – нинішні судді й депутати мають право носити травматичну зброю, утім то така лажа ті плювалки резиною, що їх беруть хіба що погратися. Натомість є в нас в країні каста обраних – які мають за поясом справжню, повноцінну зброю.

Й саме та зброя в Україні є тією ознакою, що відрізняє справжнього пана від холопів, бо як відомо рабам зброю не дають.То ж справжніх панів в Україні можна відрізнити за тим, хто з них має зброю – і тут йдеться саме про короткоствольну зброю, яку можна носити із собою на вулиці для самозахисту – тобто про мисливську тут не йдеться.

Отже, пан Аваков, у міністра МВС, який радить у разі небезпеки дзвонити 102, для чогось має собі аж кілька пістолетів, зокрема вітчизняний Форт та ізраїльський пістолет Барак, мають власну короткоствольну зброю Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Володимир Гройсман. Та навіть пан Пашинський має собі бойовий Глок19, який вдало застосовує на вулиці. Їм усім, цій касті обраних, на відміну від простих українців, є чим захищати власне життя – то ж і виходить так, що життя українського можновладця в нас цінніше за життя просто українця?

Почувши таке полковник Кольт напевно б сумно зітхнув й пробурмотів: "Так бути не має, це – неправильно"!

Читайте також: Чиновник-корупціонер – національне надбання України