Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів адвокат одного з полонених українських моряків Микола Полозов.

Читайте також: Трамп скасував зустріч з Путіним через Україну: з'явилася перша реакція Кремля

Він додав, що зараз перебуває у Києві і займається організаційними питаннями у справах щодо усіх полонених українців. Але планує у кінці тижня безпосередньо зустрітися із своїм підопічним.

Зараз розглядатиметься питання щодо обрання запобіжного заходу, а потім його оскарження. Ймовірно, буде звернення до Європейського суду. Також підніматиметься питання про допити. Але найголовніше зараз – визначитися із загальною стратегією захисту наших моряків. Адже ФСБ буде намагатися відокремити їх, посварити між собою, і окремо засудити кожного,
– наголосив Полозов.

З точки зору міжнародного права – також нагадав адвокат – наші моряки є військовополоненими, але РФ подає їх наче побутових злочинців.


Адвокат Микола Полозов: не відомо точно, що українців перевезли до Росії

"Це порушення Третьої Женевської конвенції і військовий злочин з боку Росії, за який зрештою доведеться відповідати", – підсумував Микола Полозов.

До слова, як інформувало "Радіо Свобода", заступник президента Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз з посиланням на власні надійні джерела також переконано заявив: "Українські моряки перебувають у СІЗО Сімферополя".

Нагадаємо, раніше 24 канал писав, що "Крим Реалії" з посиланням на кримськотатарського активіста Нарімана Джеляла оприлюднило інформацію про те, що захоплених у Керченській протоці та заарештованих в окупованому Криму українських військових моряків вивозять до Москви.