29 грудня поблизу села Горбаха Брестської області Білорусі впала ракета, попередньо від ЗРК С-300, повідомляють місцеві телеграм-канали.

Читайте також Масована ракетна атака 29 грудня: що відбувалося у містах

У Білорусі впала ракета

"У місцевих пабліках VK з'явилася інформація, що сьогодні вранці "недалечко від села Горбаха ППО збили ракету, за першою інформацією, постраждалих немає", – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що ракета була знайдена в полі в Іванівському районі Брестської області. Ймовірно, що це частини ракети від ЗРК С-300.

Нагадаємо, що зранку 29 грудня ворог завдав чергової атаки по нашій країні. Загарбники випустили 69 ракет, 54 вдалося знищити нашим Силам ППО.

Начальниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк розповіла, що чергові ракетні удари на Півдні були, зокрема, спрямовані на виявлення розташування систем ППО. За її словами, масований ракетний удар був досить потужним.

Як відреагувала білоруська влада

Білоруська влада традиційно звинувачує у всьому Україну. Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що "на територію Білорусі зафіксовано падіння української ракети комплексу С-300".

"Про подію негайно було поінформовано главу держави. За його дорученням група фахівців з-поміж співробітників Слідчого комітету та Міністерства оборони встановлює причини падіння", – передають місцеві ЗМІ.

Там розглядають дві версії:

  • "Заліт ракети на територію Білорусі, аналогічний до недавнього інциденту в Польщі, коли ракета полетіла не в той бік.
  • Ракета збита внаслідок роботи систем ППО Білорусі".

Українська сторона наразі не коментувала цей інцидент.